dowolna

Nowe mieszkania Polanica-Zdrój

26 ogłoszeń

26 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Nowa Palmiarnia

Zdrojowa,Polanica-Zdrój

Mieszkania od 448 917 zł do 794 542 zł

 

Termin realizacji:grudzień 2026

 

Metraże:30,67 - 59,94 m²

Nowa Palmiarnia to inwestycja, w której powstaną 42 apartamenty z komórkami lokatorskimi i miejscami postojowymi. Sercem inwestycji będzie wewnętrzna palmiarnia wysoka na dwa piętra,.

Szczegóły inwestycji

Apartamenty Polanica Park

Zdrojowa 34,Polanica-Zdrój

Mieszkania od 622 935 zł do 1 135 204 zł

 

Termin realizacji:I kwartał 2027

 

Metraże:34 - 58 m²

Luksusowe Apartamenty w Polanica Park w Polanicy-Zdroju. Marzysz o własnym miejscu w sercu uzdrowiska? Szukasz luksusowego apartamentu, który zapewni komfort,relaks i prestiż? Mamy.

Szczegóły inwestycji

Villa Terra

Mickiewicza 2C,Polanica-Zdrój

Mieszkania od 478 224 zł do 925 247 zł

 

Termin realizacji:wrzesień 2026

 

Metraże:44,28 - 81,88 m²

Villa Terra to inwestycja mieszkaniowa zlokalizowana w malowniczej części Polanicy-Zdroju, gdzie w bezpośrednim sąsiedztwie będziecie mieć do dyspozycji las oraz liczne szlaki turystyczne.

Szczegóły inwestycji

Lista ogłoszeń

Polanica-Zdrój

Mieszkania od 44,28 m² do 81,88 m²

 

Termin realizacji:2025

 

Metraże:44,28 - 81,88 m²

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w budowie w Polanicy Zdrój, 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 44.28 m2, sypialni, łazienki, garderoby, przedpokoju, na parterze.

Szczegóły inwestycji

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Ogrodowa,Polanica-Zdrój

Mieszkania od 29,52 m² do 68,81 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:29,52 - 68,81 m²

Willa Parkowy Zakątek Twój drugi dom w sercu Polanicy-Zdroju. Lokalizacja: ul. Ogrodowa 2, polanica-Zdrój Planowane zakończenie inwestycji: III kwartał 2026 r. (wrzesień) Liczba apartamentów: 31.

Szczegóły inwestycji

Zdrojowa,Polanica-Zdrój

Mieszkania od 30,67 m² do 55,40 m²

 

Termin realizacji:2026

 

Metraże:30,67 - 55,40 m²

Prezentujemy Państwu inwestycję "nowa Palmiarnia", w której powstaną 42 lokale użytkowe z komórkami lokatorskimi i miejscami postojowymi. Sercem inwestycji będzie wewnętrzna Palmiarnia.

Szczegóły inwestycji

Apartament z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

719 214 zł40,89 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Zdrojowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

448 000 zł30,67 m² 14 607 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 089 004 zł81,88 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w budowie w Polanicy Zdrój, 4 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 81,88 m2, 3 sypialni, 2 łazienek, garderoby, przedpokoju, na III.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

334 166 zł30,19 m² 11 068,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży apartamentu w inwestycji zlokalizowanej w sercu Polanicy-Zdroju, zaledwie kilka kroków od głównego deptaka stanowiącego największą atrakcje tego.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

526 637 zł44,60 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

469 573 zł42,42 m² 8 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

786 622 zł41,23 m² 19 078,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

662 521 zł36,15 m² 18 327 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

719 214 zł40,89 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

487 580 zł40,13 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w prestiżowym kompleksie montano w Polanicy-Zdroju Zamieszkaj w miejscu, gdzie nowoczesna architektura spotyka się z naturą i luksusem. Prezentujemy wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

740 000 zł55,40 m² 13 357 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu nową inwestycję "nowa Palmiarnia", w której powstaną 42 lokale użytkowe z komórkami lokatorskimi i miejscami postojowymi. Sercem inwestycji będzie wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

508 808 zł35,97 m² 14 145,34 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Promocja Cenowa! Na sprzedaż apartament w nowej inwestycji o wysokim standardzie w Polanicy Zdrój, 2 pokojowy o pow. 35,97 m2, usytuowany na I piętrze. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

500 241 zł41,50 m² 12 054 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartament w nowej inwestycji o wysokim standardzie w Polanicy Zdrój, 2 pokojowy o pow. 41,50 m2, usytuowany na parterze. Apartament składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

497 000 zł40,41 m² 12 299 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy lokal użytkowy (inwestycyjny) numer B4/0/14 na parterze w budynku B4 w Inwestycji "montano" Dewelopera dewelopart. Lokale użytkowe (inwestycyjne).

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ogrodowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

519 227 zł29,52 m² 17 589 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem, ul. Ogrodowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 201 835 zł68,81 m² 17 466 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Apartament z ogródkiem, ul. Zdrojowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

500 000 zł41,50 m² 12 048 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu nową inwestycję "nowa Palmiarnia" , w której powstaną 42 lokale użytkowe z komórkami lokatorskimi i miejscami postojowymi. Sercem inwestycji będzie wewnętrzna.

Szczegóły ogłoszenia

342 800 zł27,87 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2-pokojowy lokal użytkowy (inwestycyjny) numer B4/0/14 na parterze w budynku B4 w Inwestycji "montano". Dewelopera dewelopart. Lokale użytkowe (inwestycyjne).

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

533 001 zł44,79 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji w budowie w Polanicy Zdrój, 2 pokojowe z aneksem kuchennym o powierzchni 44.28 m2, sypialni, łazienki, garderoby, przedpokoju, na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z ogródkiem Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

478 224 zł44,28 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

533 024 zł45 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zamieszkaj lub zainwestuj w wyjątkowym miejscu, gdzie natura łączy się z komfortem - wkrótce w sprzedaży! Marzysz o życiu w otoczeniu lasów i górskich szlaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

526 493 zł36 m² 14 637 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowa Palmiarnia to więcej niż apartamenty - to nowoczesna architektura, organicznie wtopiona w otaczającą zieleń w wyjątkowej lokalizacji - w samym sercu Sudetów w kurorcie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Koralowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

561 837 zł47 m² 12 054 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Ogrody Pieniawskie to budynek, który zachwyca swoją elegancją i lekkością architektoniczną. Cechą wyróżniającą jest duże przeszklenie bryły budynku. Na właścicieli zajmujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zdrojowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

797 863 zł55 m² 14 637 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

641 280 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Opis nieruchomości: prezentujemy Państwu komfortowy apartament , położony w spokojnej okolicy przy Parku Zdrojowym, o powierzchni 40,08 m2. Gdzie: polanica Zdrój , w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zdrojowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

679 432 zł40 m² 16 851 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Luksusowy apartament w Polanicy-Zdrój na sprzedaż - oferta inwestycyjna. Na sprzedaż nowoczesny apartament w prestiżowej inwestycji Polanica Park - idealne miejsce dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

433 620 zł40 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze budynku B4 w prestiżowej inwestycji Montano w Polanicy-Zdroju. To idealna propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

393 026 zł25 m² 15 867 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Willa Parkowy Zakątek Twój drugi dom w sercu Polanicy-Zdroju Lokalizacja: ul. Ogrodowa, polanica-Zdrój Planowane zakończenie inwestycji: II kwartał 2026 r. Liczba apartamentów: 31 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

871 840 zł44 m² 19 627,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zainwestuj w prestiż i komfort w najlepszej lokalizacji! Prezentowany budynek o willowych charakterze to ekskluzywna inwestycja deweloperska, która oferuje 31 nowoczesnych apartamentów.