Mieszkanie ul. Zdrojowa 34
Zdrojowa 34, Polanica-Zdrój, dolnośląskie
- 1 135 204 zł
- 54,29 m²
- 20 910 zł/m²
Biuro Sprzedaży
Skontaktuj się
Mieszkanie ul. Zdrojowa 34
Zdrojowa 34, Polanica-Zdrój, dolnośląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Mieszkanie ul. Zdrojowa 34
Inwestycja: Apartamenty Polanica Park
Zaktualizowane: 12 maja 2026
1 135 204 zł 54,29 m² 20 910 zł/m²
I kwartał 2027
4/4
3
garaż
deweloperski
Zobacz na mapie
Termin realizacji:
I kwartał 2027Piętro:
4/4Liczba pokoi:
3Miejsce postojowe:
garażStan mieszkania:
deweloperskiSzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 1 135 204 zł (20 910 zł/m²)
- Termin realizacji: I kwartał 2027
- Status oferty: dostępne
- Rynek: pierwotny (oferta dewelopera)
- Charakterystyka mieszkania: 54,29 m², 3 pokoje, 1 łazienka; stan: deweloperski
- Budynek: apartamentowiec
- winda
- Rozkład mieszkania: piętro 4/4, jednopoziomowe
- Powierzchnia dodatkowa: taras (34,8 m²)
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Miejsce/a postojowe: w garażu wielostanowiskowym, przynależne do mieszkania - bez obowiązku zakupu; garaż w bryle budynku
naziemne - Bezpieczeństwo: monitoring
- Źródło: oferta dewelopera: Skomar Developer, zaktualizowane: 12.05.2026
- sygnatura ogłoszenia: C4_7
Lokalizacja
- Inwestycja: Apartamenty Polanica Park
- Adres: Zdrojowa 34, Polanica-Zdrój, dolnośląskie
- Otoczenie: działki zabudowane, teren wiejski, luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne
- Na terenie inwestycji: plac zabaw, basen, siłownia, boisko, parking dla gości, bawialnia, rowerownia, wózkownia, stacja ładowania pojazdów elektrycznych, siłownia zewnętrzna, SPA, sauna, jacuzzi, grota solna, recepcja całodobowa, ogrzewanie podłogowe, ponadstandardowa wysokość pomieszczeń, panele fotowoltaiczne
- W pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, biblioteka, teatr, restauracja, pub, tenis, boisko, apteka, przychodnia, szpital, dworzec kolejowy, supermarket, hotel, posterunek policji, bankomat, stacja benzynowa, kościół, parking, poczta, bank, park, plac zabaw, las, łąka
Opis nieruchomości
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego lokalu inwestycyjnego składającego się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki i (...)

Inwestycja realizowana przez:
Skomar Developer
Biuro Sprzedaży
Zdrojowa 34B
Polanica-Zdrój 57-320
| MieszkanieC0_1 | 33,99 m² | 18 327 zł/m² | parter/4 | 2 | 622 935 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C0_1 |
| MieszkanieC0_2 | 46,66 m² | 19 926 zł/m² | parter/4 | 3 | 929 747 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C0_2 |
| MieszkanieC0_3 | 51,76 m² | 19 926 zł/m² | parter/4 | 3 | 1 031 370 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C0_3 |
| MieszkanieC0_4 | 36,63 m² | 17 958 zł/m² | parter/4 | 2 | 657 802 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C0_4 |
| MieszkanieC0_5 | 37,92 m² | 17 589 zł/m² | parter/4 | 2 | 666 975 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C0_5 |
| MieszkanieC0_6 | 40,75 m² | 17 589 zł/m² | parter/4 | 2 | 716 752 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C0_6 |
| MieszkanieC1_2 | 46,39 m² | 18 696 zł/m² | 1/4 | 3 | 867 307 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C1_2 |
| MieszkanieC1_5 | 37,87 m² | 19 188 zł/m² | 1/4 | 2 | 726 650 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C1_5 |
| MieszkanieC1_6 | 37,60 m² | 19 188 zł/m² | 1/4 | 2 | 721 469 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C1_6 |
| MieszkanieC1_7 | 58,43 m² | 17 958 zł/m² | 1/4 | 3 | 1 049 286 zł |
| Mieszkanie | ||||
|
||||
| C1_7 |
Biuro Sprzedaży
600 600...
600 600 098