dowolna

Mieszkania na sprzedaż Polanica-Zdrój - Oferty „sprzedam mieszkanie”

55 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

55 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Łąkowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

101 000 zł25 m² 4 040 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 1-pokojowe o pow. 25 m2 przy ul. Łąkowej w Polanicy-Zdroju. Mieszkanie położone jest na osiedlu mieszkaniowym niedaleko centrum miasta. Okolica spokojna, dużo zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

129 000 zł25 m² 5 160 zł/m²

 

Piętro:4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kilińskiego

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

205 000 zł80 m² 2 546,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Piętro domu - 4 pokojowe mieszkanie, powierzchnia - 73 mkw, (w księdze wieczystej 80,5 mkw - wliczony pokój na poddaszu). Pokoje - 13,5mkw / 13,4mkw / 13mkw / 12mkw, kuchnia - 9 mkw, łazienka 3,5 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiego

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

450 000 zł61 m² 7 377,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Centrum, nowe, kompletnie wykończone i umeblowane mieszkanie (apartament) 3-pokojowy, 2 balkony, w nowym budynku z windą. Budynek bez barier architektonicznych.Okna drewniane, korytarze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

135 000 zł25 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:4

 

 

Archiwalne

Kawalerka, ul. Łąkowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

109 000 zł25 m² 4 360 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

230 000 zł52 m² 4 466,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w Polanicy Zdrój ul. Krasińskiego ok 200m do parku. Do mieszkania przynależy garaż blaszany na terenie kamienicy. niskie opłaty miesięczne. Więcej zdjęć w tym linku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

235 000 zł48 m² 4 896 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polanica zdrój Do sprzdania mieszkania w uzdrowisku w apartamencie. Apartament nr 1 o pow.47,81 m2 WRAZ Z MIEJSCEM PARKINGOWYM, UDZIAŁAMI W DZIAŁCE o pow 699 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

235 000 zł48 m² 4 896 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polanica zdrój Do sprzdania apartamenty w uzdrowisku od 47 m kw do 87 m kw. położone na wzgórzu Marii z przepięknym widokiem na panoramę Polanicę Zdrój z nasłonecznieniem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

149 000 zł52 m² 2 865 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okolice Polanicy Zdrój, kłodzka. Mieszkanie bezczynszowe o pow. 52,16 m kw., składające się z 3 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki, pomieszczenia gospodarczego. Jest miejsce na garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Zwycięzców

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

400 000 zł38 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedania komfortowy lokal mieszkalny (apartament Lustrzany) położony przy alei Zwycięzców w Polanicy Zdrój. Powierzchnia użytkowa to 38m2. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

350 000 zł103 m² 3 398,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Polanica Zdrój. Cena - 350.000,-zł Mieszkanie o powierzchni 103 m2, składające się z 5 pokoi, kuchni, garderoby oraz łazienki, usytuowane na II piętrze 3 rodzinnej kamienicy zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

175 000 zł42 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polanica Zdrój. Cena 175.000,-zł. Mieszkanie o powierzchni 42,01 m2, usytuowane na 3 piętrze wielorodzinnego bloku, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki (natrysk), zabudowanego balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielców

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

295 000 zł61 m² 4 875,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polanica Zdrój ul. Spółdzielców. Cena 295.000,-zł. - z wyposażeniem kuchni oraz szafami w zabudowie. Wykonane w wysokim standardzie mieszkanie rozkładowe o powierzchni mieszkalnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

225 000 zł59 m² 3 800,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedaży ładne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59,20m2, położone na parterze 2 piętrowego budynku w Polanicy Zdroju. Składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. 1000-lecia

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

580 000 zł82 m² 7 073 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

! nowa Niższa Cena! Uwaga! W cenie mieszkania pozostaje całe wyposażenie apartamentu. Apartament może być zgłoszony do operatora który kompleksowo zaopiekuje się wynajmem. Wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

329 000 zł34 m² 9 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedania przytulny, zadbany apartament, położony na Osiedlu "parkowa Polana" w Polanicy-Zdroju. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Spółdzielców

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

220 000 zł52 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

własnościowe-spółdzielcze ogrzewanie elektryczne , wykończone w w wysokim standardzie. Łazienka z ubikacją lodżia plus mały balkon telefon stacjonarny, piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

435 000 zł69 m² 6 304,35 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Atrakcyjny 2 pokojowy apartament na wyjątkowym osiedlu w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego w najpiękniejszym zakątku Polanicy Zdroju. Apartament o pow.69 mkw położony na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

659 000 zł81 m² 8 127,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bardzo atrakcyjny 3 pokojowy apartament położony na wyjątkowym osiedlu w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego w najpiękniejszym zakątku Polanicy Zdroju. Apartament o pow. 81,08 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

658 000 zł81 m² 8 115,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Wyjątkowo atrakcyjny 3 pokojowy apartament położony na wyjątkowym osiedlu w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego w najpiękniejszym zakątku Polanicy Zdroju. Apartament o pow. 81,08 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

436 000 zł69 m² 6 318,84 zł/m²

 

Piętro:4/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bardzo Atrakcyjny 2 pokojowy apartament na wyjątkowym osiedlu w bliskim sąsiedztwie Parku Zdrojowego w najpiękniejszym zakątku Polanicy Zdroju. Apartament o pow.69 mkw położony na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

295 000 zł38 m² 7 785,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o pow. 38m2 z 9m2 tarasem oraz przynależnym ogródkiem o pow. 78m2 położony na parterze. Apartament jest oddawany w standardzie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

300 000 zł46 m² 6 483,68 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o pow. 46,27m2 dwupoziomowy z dwoma balkonami położony na 3 piętrze. Apartament jest oddawany w standardzie deweloperskim - stolarka okienna pcv, parapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ogrodowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

365 000 zł59 m² 6 207,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartamenty w Polanicy Zdrój powstały w ramach kompleksu budynków zlokalizowanych w centrum Starego Zdroju, tuż przy granicy z Parkiem Zdrojowym. Na sprzedaż 2 pokojowy 2 poziomowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

295 000 zł38 m² 7 763,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o pow. 38m2 z 9m2 tarasem oraz przynależnym ogródkiem o pow. 72m2 położony na parterze. Apartament jest oddawany w standardzie deweloperskim -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Ogrodowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

495 000 zł80 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Ogrodowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

220 000 zł28 m² 7 968,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Apartamenty w Polanicy Zdrój powstały w ramach kompleksu budynków zlokalizowanych w centrum Starego Zdroju, tuż przy granicy z Parkiem Zdrojowym. Na sprzedaż 1 pokojowe studio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

325 000 zł44 m² 7 433,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartamenty w Polanicy Zdrój powstały w ramach kompleksu budynków zlokalizowanych w centrum Starego Zdroju, tuż przy granicy z Parkiem Zdrojowym. Na sprzedaż 2 pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

335 000 zł45 m² 7 526,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2 pokojowy apartament o pow. 44,46m2 z 8m2 tarasem oraz przynależnym ogródkiem o pow. 39m2 położony na parterze. Apartament jest oddawany w standardzie deweloperskim -.