dowolna

Mieszkania przy lesie Polanica-Zdrój - Anonse sprzedaży i wynajmu

20 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

20 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rybna

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

539 000 zł135 m² 3 992 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w spokojnej okolicy, blisko Zdroju, w niedalekiej odległości od przedszkola, szkoły, ośrodków zdrowia. Powierzchnia całkowita powiększona o balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielców

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

310 000 zł62 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

mieszkanie wykończone, zamieszkałe, garderoba, piwnica, duży taras o pow. 17m2, do dyspozycji suszarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kościuszki

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

138 000 zł63 m² 2 190,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Sprzedam mieszkanie własnościowe o powierzchni 37,53 m2 położone na piętrze w budynku wolnostojącym dwukondygnacyjnym o łącznej powierzchni użytkowej 62,75 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

750 zł65 m² 11,54 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia samodzielne mieszkanie z oddzielnym wejściem, położone w cichej okolicy. Powierzchnia ok 65 m2, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rybna

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

890 000 zł180 m² 4 944,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Parter historycznej willi, duże mieszkanie podzielone na dwie części - każda z osobnym wejściem, dwie kuchnie, dwie łazienki; z garażem i ogrodem; salon z kominkiem

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fabryczna

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

320 000 zł100 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bardzo komfortowe, rodzinne, umeblowane mieszkanie w polanicy zdrój. 3pok, kuchania, łazienka ok 100m2, skosy. Wycenione na 320 tys. ale zależy nam na szybkiej sprzedaży, negocjacja ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

350 000 zł50 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie własnościowe położone na wysokim parterze w domu wielorodzinnym.Mieszkanie znajduje się w centrum Polanicy-Zdrój, przy deptaku, pijalni, parku zdrojowym.Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, al. 1000-lecia

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

285 000 zł34 m² 8 382,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pok. komfortowy apartament (1 piętro) w części zdrojowej Polanicy Zdrój (przy Parku, 5 min do Fontanny), położony w ekskluzywnym osiedlu 5 budynków, zadbana zieleń oraz komfortowy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Cicha

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

69 000 zł20 m² 3 450 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mozliwosc negocjacji ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Prusa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

156 066 zł42 m² 3 715,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 1. pokojowe w Polanicy Zdrój , o pow. 42.18 m, po remoncie. Sprzedam razem z umeblowaniem ,nie wymaga wkładu finansowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 600 zł100 m² 16 zł/m²