dowolna

Działki na sprzedaż Polanica-Zdrój - Oferty sprzedaży działek

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna, ul. Reja

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

390 000 zł4 949 m² 78,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Doskonała inwestycja na przyszłość Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki o powierzchni 4949m2 w miejscowości uzdrowiskowej Polanica Zdrój w Powiecie Kłodzkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Bystrzycka

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

431 000 zł3 853 m² 111,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedmiot sprzedaży stanowi nieruchomość gruntowa niezabudowana położona w Polanicy Zdrój przy ulicy Bystrzyckiej (województwo dolnośląskie, powiat kłodzki), oznaczona ewidencyjnie jako grunt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna ogrodzona Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

149 000 zł3 000 m² 49,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dzialke rolna 3000 m2 obok Polanicy-Zdroju na trasie szlakow gorskich Gor Stolowych-500m od drogi nr 388/polanica-Wambierzyce/ zasilanie energetyczne- linia swiatlowodu.W chwili obecnej dzialka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

109 900 zł816 m² 134,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 - sprawdź na wirtualnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

109 900 zł816 m² 134,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowy kompleks działek budowlanych w sercu Kotliny Kłodzkiej - 5 min od Kłodzka i 10 min od Polanicy-Zdroju, z prywatnym terenem rekreacyjnym. Panorama 360 : /starywielislaw Marzysz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Opalowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

399 000 zł940 m² 424 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 940 m, znajdująca się w prestiżowej i bardzo kameralnej lokalizacji na ul. Opalowej w uzdrowisku Polanica- zdrój. Działka położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

590 000 zł6 000 m² 98,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży działki rolnej o powierzchni 6000 m , położonej w malowniczej okolicy Wrocławia. To niezwykłe miejsce to prawdziwa oaza spokoju, idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Okrzei

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

558 800 zł2 032 m² 275 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 41/2 obręb Stary Zdrój 57-320 Polanica Zdrój , 2032 m2, plan zagospodarowania pt/mt3. Umowa energii podpisana z Tauronem, realizacja przyłącza do końca 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Sienkiewicza

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

375 000 zł2 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Lokalizacja - Polanica Zdrój, gmina Polanica Zdrój, powiat kłodzki, województwo dolnośląskie Powierzchnia - 2500 m2 Cena za m2 - 165 zł/m2 brutto Cena za działkę brutto - 412 500 zł ID działki-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

760 000 zł1 833 m² 415 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Ofertą sprzedaży są dwie atrakcyjnie położone działki budowlane o łącznej powierzchni 1833 m2, w centrum uzdrowiska Polanica- zdrój Działki zlokalizowane są na wzniesieniu z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Rubinowa

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

680 000 zł1 026 m² 663 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Ofertą sprzedaży jest widokowa działka w kameralnej okolicy uzdrowiska Polanica- zdrój Nieruchomość położona w jednej z urokliwych i malowniczych lokalizacji, dojazd do działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

109 900 zł816 m² 134,68 zł/m²

 

 

 

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

355 000 zł3 000 m² 118,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedaż | 355 000 | Działka | Powierzchnia 3 000m2 | Polanica - zdrój/szczytnik | Wyjątkowo piękna działka w masywie Gór Stołowych. Według mzpz przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

80 000 zł3 000 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Biuro Nieruchomości komfort przedstawia do sprzedaży pięknie położoną działkę rolną o powierzchni 3000M2 z możliwością posadowienia na niej parterowego budynku rekreacji indywidualnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

210 000 zł1 500 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działki w Górach Sudety blisko Kurorty Polanica Duszniki Kudowa Lądek Zdrój Zieleniec Czarna Góra Cztery niezwykłe działki o powierzchni 15-17 arów z widokiem na góry! Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

109 900 zł816 m² 134,68 zł/m²

 

 

 

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

159 000 zł1 390 m² 114 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka niezabudowana o pow. 0,139 ha. Działka płaska w kształcie prostokąta położona bezpośrednio przy drodze krajowej nr 8 w miejscowości Polanica-Zdrój. Mpzp- przeznaczenie mt/u.1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

199 000 zł1 072 m² 185,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1072 mkw. Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego obowiązują następujące ustalenia: - przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkaniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Okrzei

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

365 625 zł1 875 m² 195 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka budowlana w Polanicy Zdrój. Nieruchomość znajduje się przy ul. Stefana Okrzei, otoczenie stanowi zabudowa jednorodzinna oraz liczne tereny zieleni. Zgodnie z Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Pułaskiego

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

99 600 zł996 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działka budowlana - widokowa 5 minut drogi od Polanicy -zdrój. Pięknie usytuowana na lekkim wzniesieniu wokół lasy i łąki cisza i spokój bardzo dobry dojazd drogą publiczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, ul. Gajcego

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

3 650 000 zł45 424 m² 80,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga aukcja! drugi termin, niższa cena 1. Niniejszym zapraszam do składania pisemnych ofert w aukcji, której celem jest sprzedaż nieruchomości o przeznaczeniu inwestycyjnym. 2. Aukcja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

79 000 zł783 m² 100,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Inwestycyjne działki budowlane W starym wielisławiu W sąsiedztwie kurortu polanica-zdrój Dziesięć działek objętych Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczonych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

5 376 000 zł4 200 m² 1 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

1. Prestiżowa lokalizacja ( bezpośrednio na granicy Polanicy-Zdrój) 1,5 km od Parku Zdrojowego. Bardzo dobra lokalizacja jest pierwszym z kluczowych atutów inwestycji: - dostępności komunikacyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

395 000 zł3 000 m² 131,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

395 000 | Sprzedaż | Działka | Powierzchnia 3 000m2 | Polanica - Zdrój Wyjątkowa działka w masywie Gór Stołowych. Według mzpz przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową i usługową, cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 090 000 zł1 224 m² 890,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielorodzinną w atrakcyjnej lokalizacji w centrum w Polanicy-Zdroju. Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja w miejscowości turystycznej prestiżowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Reymonta

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

1 600 000 zł49 947 m² 32,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 4,9947ha, położona w Polanicy-Zdroju przy ul. Władysława Reymonta 4. Działka z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna uzbrojona, al. Wojska Polskiego

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

4 900 000 zł50 000 m² 98 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferujemy do sprzdaży atrakcyjną nieruchomość gruntową położona w Polanicy Zdroju przeznaczoną pod usługi turystyki. Zapraszam do kontaktu Kontakt: - informujemy, że treść niniejszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

499 000 zł12 120 m² 41,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polanica Zdrój - Nowy Wielisław. Okazja. Działka o pow. 12120 m kw. (1,2120 ha) w miejscowym planie zagospodarowania przeznaczono pod zabudowę mieszkaniową. Działka spełnia wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Sokołowskiego

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

5 500 000 zł12 259 m² 448,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka inwestycyjna w Polanicy Zdroju (nowa Sokołówka) przy ulicy Sokołowskiego i ul. Orkana. Główne atuty nieruchomości: - z dobrym dojazdem, - atrakcyjna miejscowość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

6 900 000 zł17 000 m² 405,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedaży posiadam działkę o wielkości 1.7 hektara z prawomocnym pozwoleniem na budowę wspaniałego kompletnego kompleksu hotelowego lub aparthotelowego na około 200 pokoi! Sumaryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

486 200 zł2 431 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polanica Zdrój obręb Nowy Zdrój. Do sprzedania 4 działki możliwość kupienia pojedynczo lub razem. Działki 1) o pow. 2030 m kw. 2) 2431 m kw., 3) 2934 m kw., 4) o pow. 3299.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Sokołowskiego

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

5 500 000 zł12 259 m² 449 zł/m²

 

 

 

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

538 200 zł3 588 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja - Polanica Zdrój, obręb Nowy Wielisław, gmina Polanica Zdrój, powiat kłodzki, województwo dolnośląskie, powierzchnia - 3588 m2 Cena za m2 - 150 zł/m2 brutto Cena za działkę brutto - 538.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kasprowicza

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

338 250 zł5 000 m² 67,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Lokalizacja - Polanica Zdrój, obręb Nowy Wielisław, gmina Polanica Zdrój, powiat kłodzki, województwo dolnośląskie, powierzchnia - 5000 m2 Cena za m2 - 67,65zł/m2 brutto Cena za działkę brutto -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

307 280 zł668 m² 460 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż 4 atrakcyjnie położone działki budowlane w uzdrowiskowym mieście Polanicy- zdrój obręb Centrum. Wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego nieruchomości przeznaczone są pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

990 000 zł32 678 m² 30,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polanica Zdrój - okolice. Nieruchomość dla inwestora. Malownicze działki o łącznej pow. 32678. Teren składa się z kompleksu 21 działek budowlanych (cele zabudowy mieszkaniowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

149 000 zł1 811 m² 82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polanica Zdrój - okolice - Stary Wielisław. Działka o pow. 1811 m kw. przeznaczona w planie zagospodarowania pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną symbol w planie (mn). Istniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Polanica-Zdrój

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

399 000 zł12 120 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne